164 NOK brutto/h

Pokojówka praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu hotelu z j. angielskim Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 maja 2019 20:51

Z darmowym zakwaterowaniem oferta pracy w Norwegii jako pokojówka przy sprzątaniu hotelu. Zatrudnienie od zaraz z językiem angielskim we Fredrikstad. Pracodawca zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 164 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie apartamentów oraz pokoi hotelowych, np. odkurzanie, mycie łazienek, wymiana pościeli i ręczników itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • zaangażowane i dokładne wypełnianie swoich obowiązków;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • dobra stawka finansowa;
  • dofinansowanie do dań w restauracji hotelowej;
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego;
  • bezpłatne zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju z łazienką, czajnikiem, mini lodówką, telewizorem oraz dostępem dom Internetu po wi-fi;
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-pokojowka-przy-sprzataniu-hotelu-z-jezykiem-angielskim-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 7775cd438a72a456

2 komentarze na “Pokojówka praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu hotelu z j. angielskim Fredrikstad”

  1. Hello,

    I am from Poland, where I work as a high school teacher, while at work I also work at a hotel. I am looking for a job in Norway. I am interested in working at your hotel. In addition, work at night is not a problem for me. If you are looking for an employee to work in the hotel between 8 and 10 hours a day, please contact me. I am a nice, hardworking and responsible person with a lot of experience in working at a hotel. In the past, I also worked for two years in New York at the residence, and for one year at the Campannelle Hotel in Rome. I guarantee that you will be very happy with my work.

    Hanna

  2. Chciałbym się dowiedzieć więcej informacji na temat tej pracy. Proszę o kontakt mailowy.