154 NOK/h brutto

Pomoc kuchenna praca w Norwegii od zaraz dla kobiet bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 03:14

Aktualnie poszukujemy pomocy kuchennej do pracy w Norwegii w gastronomii. Oferta z Oslo od zaraz dla pomocnika w restauracji bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pomocnik kuchenny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 154 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy przygotowywanie drobnych potraw takich jak sałatki czy przystawki. Zatrudniony będzie również kroić owoce i warzywa oraz prowadzić prace porządkowe w kuchni.

Wymagania:
– wymagamy doświadczenia na danym stanowisku
– wykształcenie kierunkowe mile widziane
– podstawy języka angielskiego
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– w razie potrzeby możliwość pracy po godzinach
– wyjazd do Norwegii od zaraz

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia darmowe miejsce zamieszkania w miejscu pracy
– pracownikom zapewniamy posiłki w cenie 180 NOK za dzień
– podpisanie legalnej umowy
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– oferujemy pomoc w razie pytań
– zapewniamy strój roboczy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-jako-pomoc-kuchenna-dla-kobiet-od-zaraz-oslo-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 129545ea1ebd6b8d

2 komentarze na “Pomoc kuchenna praca w Norwegii od zaraz dla kobiet bez języka Oslo”

  1. dolora mikkelsen na 7 grudnia 2014 @ 15:10

    witam,jwstem zainteresowana oferta pracy,pracowalam w norwegi 3 lata ,jezyk komunikatywy,prosze o kontakt tel 48792743632

  2. Chciałbym wyjechać do pracy w norwegii. Mam doświadczenie w kuchni i mam dyplom ”Kucharza małej gastronomii” . Proszę o kontakt. Mój numer telefonu 885536833. Z poważaniem Agnieszka P