165 NOK/h brutto

Praca Norwegia 2018 bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2016 04:55

Hurtownia kosmetyczna z Oslo zatrudni od stycznia 2018 pracowników bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii na magazynie przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier
Termin: od stycznia 2018
Miasto: Oslo, Norwegia
Pensja: 165 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • kompletowanie towaru na magazynie hurtowni drogeryjnej
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • prace fizyczne przy rozładunku i załadunku
  • dbanie o porządek w dokumentach

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolność do pracy w grupie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • komunikatywność, otwartość
  • dobre zorganizowanie
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • terminowość w wypłacaniu zarobków

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem w nagłówku: “lagermedarbeider 01/2018”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-2017-na-magazynie-drogeryjnym-oslo/

ID ogłoszenia: 3965859cbc533c7e

3 komentarze na “Praca Norwegia 2018 bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Oslo”

  1. witam jestem zainteresowany praca mam doswiadczenie

  2. Razem z kolezanka jestesmy zainteresowane podjeciem pracy na podanym stanowisku. Poprzednia praca na takim samym stanowisku w hurtowni z ksiazkami.

  3. Waldemar na 4 lutego 2017 @ 19:08

    Witam jestem zainteresowany waszą propozycją i posiadam doświadczenie z podobnego profilu pracy w sklepie internetowym.