do uzgodnienia

Praca Norwegia bez znajomości języka magazyn sprzętu RTV od zaraz w Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2021 19:09

Na magazynie hurtowni sprzętu RTV potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2021 w Bergen bez znajomości języka dla magazynierów. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik na magazynie sprzętu RTV;
  • obsługa różnych sprzętów (skanerów, komputera oraz wózka);
  • praca odbywa się również na wysokościach;
  • pracownik będzie rozładowywał dostawy, zbierał i pakował zamówienia oraz dbał o czystość w miejscu pracy itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • samodzielność;
  • szybkie liczenie w pamięci;
  • energiczność;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • legalną pracę;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pracę na pół roku.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za przygotowanie i tłumaczenie dokumentów zostanie pobrana z pierwszego wygrodzenia – około 300 NOK.

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 01/2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-rtv-bergen-2021/

ID ogłoszenia: 6716005af3a3c9d0