165,60 NOK brutto/h

Bergen praca Norwegia od zaraz z językiem angielskim przy sprzątaniu centrum handlowego

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 marca 2019 15:49

Aktualna od zaraz oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu centrum handlowego. Zatrudnienie w Bergen z językiem angielskim i zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę i atrakcyjną stawką godzinową.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na sprzątaniu centrum handlowego, np. czyszczenie toalet, części restauracyjnej itp.;
  • obowiązki rozdziela koordynator, a zazwyczaj jest tak, że koordynator rozdziela zadania i każdy ma zazwyczaj przydzieloną strefę, za którą odpowiada oraz sprząta ją zgodnie z dostarczonym mu grafikiem.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • rzetelne przykładanie się do obowiązków;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • punktualność;
  • staranne i niezawodne wypełnianie swoich obowiązków;
  • umiejętność pracy samodzielnie, jak i w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na pół roku;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 3900 NOK miesięcznie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • dla najlepszych pracowników możliwość stałej współpracy.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres:

soknadansatte@fastem.com z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-centrum-handlowego-z-j-angielskim-w-bergen/

ID ogłoszenia: 2015c978b8e4ad89