165 NOK/h brutto

Praca Norwegia z językiem angielskim przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2017 01:24

Propozycja zatrudnienia w Oslo przy sprzątaniu mieszkań i domów klientów. Od zaraz praca w Norwegii dla kandydatów z językiem angielskim oraz z możliwością stałej współpracy.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Pensja: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na regularnym lub jednorazowym sprzątaniu domów
  • zadaniem pracownika będzie dojazd do klienta oraz dokładne i staranne porządkowanie pomieszczeń

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność zachowania dyskrecji
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • pełna samodzielność
  • świetne zorganizowanie

Oferujemy:

  • szansę na stałą pracę dla najlepszych
  • zatrudnienie od zaraz z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • służbowy telefon i samochód do dyspozycji
  • opiekę medyczną w razie potrzeby

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania aplikacji z CV na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-w-oslo-przy-sprzataniu-mieszkan-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 9995914a9ed009f1

10 komentarzy na “Praca Norwegia z językiem angielskim przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Oslo”

  1. Sprzątanie Oslo na 15 maja 2017 @ 17:50

    Dzień Dobry, przeprowadziłam się do Asker i szukam pracy przy sprzątaniu. Przez ostatni rok zajmowałam się sprzątaniem hoteli i prywatnych domków. Posiadam prawo jazdy oraz własny samochód. Jestem dokładna, sumienna i rzetelna.
    w poniższym załączniku przesyłam CV.
    Pozdrawiam
    Monika Krawczyk

  2. Witam jestem zainteresowana.

  3. Witam, jestem zainteresowana

  4. Liszka Maciej na 22 maja 2017 @ 09:52

    Szukam pracy przy sprzątaniu komunikatywność w jez angielskim pracowitość sumienność

  5. Hanna Jaskiewicz na 3 czerwca 2017 @ 14:22

    Witam.Obecnie mieszkam w Szewcji pracuję przy sprzątaniu poprzeprowadzkowym,biur,mieszkań,rozmawiam po Norwesku mąż po Angielsku.Jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii.0048 535 418 316 szwedzki 0046762689315

  6. Agnieszka Tyliba na 20 czerwca 2017 @ 14:26

    Witam.
    Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt. Podany email jest błędny.

  7. Jestem zatntetesowana pracą mam 9 letnie doświadczenie w sprzataniu ciezkim proszę o odpowiedz. Dziekuje

  8. Witam. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt. Pozdrawiam!

  9. Kamilla i Przemek na 10 lipca 2017 @ 15:20

    Witam. Jesteśmy parą z doświadczeniem w pracy związanej z utrzymywaniem czystości. Sprzątaliśmy przede wszystkim domy, apartamenty, mieszkania po remoncie, magazyny. Lubimy to robić i jesteśmy dla siebie nawzajem motywacją. Stawiamy na idealny efekt końcowy. W Norwegii (okolice Oslo) będziemy już 14.07, więc od tego dnia będziemy już do dyspozycji. Przyjeżdżamy własnym samochodem i każdy z nas posiada prawo jazdy. Proszę o kontakt e-mail. Pozdrawiam!

  10. Witam poszukuje pracy na terenie Oslo. Posiadam prawo jazdy oraz własny samochód, sprzątałam wcześniej dom jednorodzinny w Rzymie oraz sezonowo w Hotelu. Szybko się uczę, jestem sumienna pracowita i uczciwa osoba. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam