ok. 170 NOK brutto/h

Praca Norwegia bez języka kierowca-dostawca z kat.B od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 marca 2016 00:36

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B – dostawcy towarów do sklepów. Zatrudnienie od zaraz w Bergen bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca koniecznie wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: ok. 170 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • prace na magazynie związane z załadunkiem towarów spożywczych na samochód
  • rozwożenie zamówień do odbiorców, sklepów detalicznych
  • zbieranie potwierdzeń odbioru
  • dbanie o samochód służbowy – sprawdzanie stanu, tankowanie, od czasu do czasu oddawanie na myjnie

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy przez przynajmniej 3 lata
  • zdolność bezproblemowego porozumiewania się w języku angielskim
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • przyjazne nastawienie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy stałej
  • pomoc koordynatora z Polski
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zgodnej z warunkami norweskimi

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego poprzez stronę:

Aby odpowiednio zaaplikować prosimy o zaznaczenie opcji: „Kierowca/Dostawca z kat. b”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-jako-kierowca-kat-b-dostawca-towaru-do-sklepow-bergen/

ID ogłoszenia: 93256d4aa54e61f0

14 komentarzy na “Praca Norwegia bez języka kierowca-dostawca z kat.B od zaraz Bergen”

  1. witam
    jestem zainteresowany oferta posiadam prawko kat A.B od 12 lat, posiadam rowniez uprawnienia na opereratora wozka widlowego.prace moge podjac od zaraz

  2. kierowca/dostawca kat.b na 1 marca 2016 @ 15:45

    Witam, jestem zainteresowany ogłoszeniem, proszę o odpowiedz.

  3. Witam jestem zainteresowany wyjazdem na stale posiadam prawo jazdy B 7 lat i C pare miesiecy. w Polsce o 6 lat jezdze busami . mam zakwaterowanie w bergen. Tylko angielski znam podstawowo ale ciagle sie jego ucze. jestem naprawde bardzo zainteresoeany 784-06-06-60 pozdrawiam

  4. Witam jestm zaineresowany ta oferta prosze o kontakt 0031617299435

  5. WITAM ,jestem zainteresowany ofertą osiadam prawo jazdy kat B od trzech lat .Prosze o kontakt 184468549

  6. jestem zainteresowany wasza oferta prawo jazdy 36l bez wypadku pracowalem w szwecji 3 lata w 1990 do 93 znam troche szwedzki mam 57lat i bylem juz 2 razy w norwegi i przejechalem tam 2000km osobowka potrafie zaopiekowac sie autem jestem elektrykiem samochodowym

  7. simontadeusz@gmail.com na 20 kwietnia 2016 @ 10:12

    witam posiadam kat a b c e jezdzlem po norwegi dalekiej zestawami 50 ton szukam obecnie pracy pracowalem tez wszwecji na fierankach i woking florach

  8. kierowca-dostawca kat.b na 28 kwietnia 2016 @ 19:11

    posiadam prawojazdy kat.b,c od 30lat ,obecnie pracuje od 19 lat w firmie kurierskiej(DHL) bez nalogow.szukam nowych wyzwan

  9. krzysztof na 3 maja 2016 @ 22:16

    mam 36 lat prawo jazdy 19 lat chętnie podejmę prace jestem operatywną i bez problemową osobą szybko adaptuje się w nowych miejscach tel. 694 066 014 chętnie wyjadę na stałe albo na dłużej

  10. krzysztof grabinski na 4 maja 2016 @ 17:57

    mam 36 lat prawo jazdy od 19 lat jestem operatywny i chętnie podejmę prace w Norwegi tel,694 066 014.

  11. Jestem zainteresowany oferta pracy, proszę o kontakt w celu zaprezentowania mojej aplikację

  12. Witam.
    Jestem zainteresowany oferta, lecz nie dziala mi link rekrutacyjny. Prosilbym o Kontakt.

    Wapek91@o2.pl

    Wiek: 25 lat
    Prawo Jazdy posiadam od ponad 6 lat.
    Znajomosc jezyka Angielskiego w stopniu Dobrym.
    Jezyk Niemiecki w Stopniu Komunikatywnym.

  13. Zainteresowany od zaraz. Mieszkam w Bergen. Prawo jazdy Kat.B , operator wózków widłowych , operator żurawi przewoźnych , HDS,
    Tel.kontaktowy +47 40205292 lub e-mail.
    Z wyrazami szacunku
    Lech D.

  14. MandrinWawa na 25 marca 2019 @ 23:24

    Jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Jestem aktualnie w Polsce ale za tydzień lecę do Norwegii. W Polsce pracowałem ostatnio jako handlowiec. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. J. angielski znam biegle (hiszpański komunikatywnie, niemiecki podstawy), jestem osobą komunikatywną i o wysokiej kulturze osobistej. Obecnie, przed wyjazdem uczę się j. norweskiego w internecie na miejscu chciał bym się nauczyć języka w stopniu komunikatywnym. Myślę że był bym dobrym reprezentantem firmy.

    Bardzo proszę o kontakt Robert +48 733 555 093