156,80 NOK brutto/h

Praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie z odzieżą od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 września 2020 17:09

Na magazynie hurtowni z odzieżą poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie we Fredrikstad dla magazynierów bez znajomości języka przy kompletowaniu i wysyłaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prace pomocnicze na magazynie z odzieżą;
  • pracownik będzie przyjmował towary na magazynie, zbierał i wysyłał zamówienia, obsługa sprzętów, takich jak: komputer, wózek paletowy oraz skaner itp.;
  • współpraca z zewnętrznymi firmami oraz innymi działami.

Wymagania:

  • chęć pracy na zmianie nocnej;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • pełny etat;
  • próbną norweską umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie na zmianie nocnej;
  • szkolenie oraz trening pracowniczy;
  • dofinansowanie do dań na stołówce pracowniczej.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-fredrikstad-2020/

ID ogłoszenia: 335f5b8e6ce3cfd