171 NOK brutto/h

Praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji lodów od zaraz fabryka w Gjelleråse

  • Miasto lub region: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2021 21:58

Fabryka z Gjelleråse potrzebuje od zaraz pracowników do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji lodów z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråse.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie BHP, stanowiskowe;
  • zadania będą przydzielane na podstawie predyspozycji oraz doświadczenia;
  • pracownik będzie zajmował się mieszaniem składników, pakowaniem gotowych produktów oraz przeprowadzaniem kontroli jakości;
  • ustawianie maszyn produkcyjnych;
  • do zadań będzie należało też foliowanie oraz przynoszenie surowców itp.

Wymagania:

  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dostępność od zaraz;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • mile widziane będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • odpowiedzialność;
  • pracowitość i uczciwość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie podczas relokacji;
  • próbną norweska umowę na 3 miesiące z opcją stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę na pełny etat;
  • płatne zakwaterowanie – należy poinformować o chęci skorzystania już podczas rekrutacji.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2021 z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2021”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-lodow-fabryka-gjellerase/

ID ogłoszenia: 586116b8ffe9f6e