156 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia ze znajomością angielskiego przy sprzątaniu mieszkań Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 maja 2020 16:37

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów. Zatrudnienie we Fredrikstad z językiem angielskim dla sprzątaczek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu domów i mieszkań – zadania są wykonywane samodzielnie;
  • dbanie o estetyczny wygląd;
  • możliwość brania zleceń, które będą dodatkowo płatne,  np. sprzątanie garaży i strychów, prasowanie, pielenie ogródka, prasowanie, mycie okien itp.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • umiejętność szybkiego nawiązywanie dobrych kontaktów z innymi ludźmi.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – płatne zawsze na czas;
  • pełny wymiar godzin, a dodatkowo możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia (wystarczy napisać coś o sobie, gdyż nie jest konieczne CV ani zdjęcie) należy przesłać na adres e-mail: malwinar83@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-z-j-angielskim-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 2025eb951b457a62