do uzgodnienia

Praca Norwegia dla kobiet od zaraz w Oslo bez języka sprzątanie domów i mieszkań

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2016 02:25

Oferujemy pracę w Norwegii dla młodych kobiet jako sprzątaczek. Zatrudnienie od zaraz w Oslo przy sprzątaniu domów i mieszkań bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z kierownikiem

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace fizyczne związane z kompleksowym sprzątaniem powierzchni
  • osoba zatrudniona początkowo będzie wspierała zespół

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • preferujemy zgłoszenia od kobiet do 26 roku życia
  • energiczność, pracowitość
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, dokładność
  • rzetelne wykonywanie obowiązków
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracę w Norwegii od zaraz na bardzo dobrych warunkach bez znajomości języka norweskiego
  • początkowo mało godzin, jednak ich ilość będzie się stopniowo zwiększać

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych – CV oraz zdjęcia na adres:

  • kipielkatarzyna@gmail.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 1056c240917417c