175 NOK/h brutto

Praca Norwegia dla kobiety przy sprzątaniu biur z językiem angielskim Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 23:59

Oferta pracy w Norwegii dla sprzątaczki ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Fredrikstad dla kobiety przy sprzątaniu biur oraz lokali. Pracodawca wymaga od pracowników doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 175 NOK/h brutto

Zadania:
– pracownik sprząta biura oraz lokale gastronomiczne
– czynności wykonywane w biurowcach będą polegały na sprzątaniu sal konferencyjnych, toalet, czy biurek pracowników natomiast sprzątanie lokali polega na porządkowaniu sali dla gości, toalet

Wymagania:
– kandydaci powinni znać język angielski na dobrym poziomie
– należy ukazać dokument potwierdzający niekaralność
– odpowiedzialne podejście do zadań
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– prawo jazdy na samochód osobowy
– umiejętność prowadzenia aut
– posiadanie doświadczenia będzie atutem
– dobre zdrowie
– zmotywowanie
– przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– w ciągu tygodnia wypracowanie 40 godzin
– na miejscu obecny będzie polski koordynator
– miejsce do spania (czynsz opłacany przez pracownika)
– możliwość wyrobienia nadgodzin

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV + zdjęcie sylwetki na maila: Ewa.Brzeska@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-sprzatanie-biur-i-lokali-fredrikstad-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 410564360d3b00d1