5400 NOK/mc

Praca Norwegia dla opiekunki dziecięcej bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2015 04:57

Rodzina z Bergen szuka kobiety bez znajomości języka norweskiego do opieki nad ich trójką dzieci. Praca w Norwegii dla opiekunki dziecięcej. Forma wyjazdu jest w charakterze au pair na 12 miesięcy.

Stanowisko: Opiekunka do dzieci
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 5400 NOK/mc
Rozpoczęcie: kwiecień

Zadania:
– opiekowanie się trójką dzieci (2,3,7 lat)
– odprowadzanie dzieci do szkoły i przyprowadzanie do domu
– przygotowywanie posiłków
– organizowanie czasu wolnego (zabaw rozwijające zdolności intelektualne)
– spacery, wyjścia do kina
– pomoc w domu

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– norweski będzie atutem podczas aplikacji
– doświadczenie przy opiece nad dziećmi jest obowiązkowe
– osoba energiczna, pozytywnie nastawiona do życia
– gotowość do wyjazdu na rok czasu
– kobiety samotne, niezamężne, bezdzietne
– przyjmujemy osoby niepalące i niespożywające alkoholu
– umiejętność udzielenia pierwszej pomocy

Oferujemy:
– pokój w domu rodziny (bezpłatny)
– darmowe wyżywienie
– kursy językowe bez kosztów po stronie zatrudnionej
– pracę u sprawdzonej rodziny na rok czasu
– ubezpieczenie
– powrotny bilet lotniczy po zakończonej umowie
– w tygodniu 30 godzin pracy

Aplikacja:
Prosimy wysyłać zgłoszenia na maila: info@prowork.com.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-kwietnia-2015-norwegia-praca-dla-opiekunki-dzieciecej-w-bergen/

ID ogłoszenia: 6454dead2607993