169 NOK za godz. brutto

Praca Norwegia dla par bez znajomości języka pakowanie wędlin Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 grudnia 2014 18:12

Oferujemy od zaraz pracę w Norwegii dla 2 par przy pakowaniu wędliny. Zatrudnienie w Sarpsborg dla 4 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego. Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego przynajmniej u jednej osoby z pary.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Sarpsborg
Wynagrodzenie: 169 NOK za godz. brutto

Zadania:
– układanie wędlin na tacki według ustalonej wagi
– pakowanie produktów przy pomocy maszyn pakujących
– kontrolowanie jakości gotowych produktów
– przyklejanie etykiet
– paletowanie

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– wymagamy posiadania rocznego doświadczenia przy produkcji spożywczej
– osoby otwarte, komunikatywne
– kandydaci nie posiadający żadnych szkodliwych nałogów
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– gotowość do pozostania za granica do marca 2015 roku

Oferujemy:
– zatrudnienie od grudnia do marca 2015 roku
– miejsce zamieszkania
– dobre wynagrodzenie
– podpisanie umowy na okres 3 miesięcy
– na miejscu pomoc polskich opiekunów
– oferujemy szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://bit.ly/19WiKsj

Źródło:

ID ogłoszenia: 665548322ad6f04b

7 komentarzy na “Praca Norwegia dla par bez znajomości języka pakowanie wędlin Sarpsborg”

  1. Jestem zainteresowana praca od zaraz w raz z kolegą….prosze o kontakt +48602686106 lub t.nedza@onet.eu

  2. Witam. Mam 22 lata. Mam 2 letnie doświadczenie przy pracy na produkcji oraz serwisowaniu maszyn produkcyjnych. Proszę o kontakt w sprawie wyjazdu.

    503901865

  3. Wraz z siostrą jesteśmy zainteresowane pracą od zaraz i najlepiej na dłużej. Jesteśmy pracowite i odpowiedzialne . Prosimy o kontakt na numer 885536833

  4. Witam . Jestesmy zainteresowani praca od zaraz . Posiadam prawo jazdy kat B, znam jezyk oraz posiadam doswiadczenie na produkcji w Norwegii w Fredrikstad oraz 9 lat w zakladach miesnych w Polsce,prosze o kontakt 504969794 Sebastian sebek098761@wp.pl

  5. borkowska2203 na 14 grudnia 2014 @ 19:08

    Witam . wraz z chlopakiem jestesmy gotowi do wyjazdu . Ja posiadam prawo jazdy oraz znam jezyk angielski w stopniu komunikatywnym , natomiaast chlopak posiada doswiadczenie na produkcji w Fredrikstad . Prosze o kontakt. 504969794

  6. Iwona,Poszukujemy prCY na 16 grudnia 2014 @ 09:59

    Witam serdecznie jestem z mężem gotowa do wyjazdu do pracy w Norwegii na dluzszy czas ucze się jezyka Norweskiego.

  7. szukam pracy na 25 grudnia 2014 @ 00:06

    jesteśmy zainteresowani z kolegą mamy doświadczenie przy maszynach pakujących proszę o kontakt 538113733