165 NOK/h brutto

Praca Norwegia dla par bez znajomości języka produkcja dań gotowych Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 marca 2016 02:38

Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji dań gotowych dla par bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Bergen od marca 2016 przy kontroli jakości, pakowaniu i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba wakatów: 2

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadania produkcyjne w firmie która zajmuje się produkcją gotowych dań mrożonych
  • pracodawca przydziela obowiązki zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem zakładu
  • główne zadania zlecane to pakowanie, kontrola jakości, obsługa maszyn, prace porządkowe, zadania magazynowe, itp

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • możliwość przyjechania do Gdańska w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność
  • szybkie tempo pracy
  • zdolność do pracy w zespole, przyjazne nastawienie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na czas trwania umowy
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • szkolenie wprowadzające
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • uniform służbowy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wypełnionego formularza poprzez stronę:

Konieczne jest oznaczenie odpowiedniego stanowiska:
“Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-produkcji-dan-gotowych-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-bergen/

ID ogłoszenia: 72556f093a2d6622

2 komentarze na “Praca Norwegia dla par bez znajomości języka produkcja dań gotowych Bergen”

  1. Witam serdecznie, chciałbym jak najszybciej rozpocząć pracę wraz z moją partnerką na stanowisku Pracownik Produkcyjny (Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016).

    Proszę o szybką odpowiedź.

    Dziękuję.

  2. Kamil.Witkowski22 na 31 maja 2016 @ 11:40

    Witam serdecznie, chciałbym jak najszybciej rozpocząć pracę wraz z moja partnerką na stanowisku Pracownik Produkcji (Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016)

    Dziękuję,