na akord

Sezonowa praca Norwegia dla studentów bez języka przy zbiorach czereśni Notodden

  • Miasto lub region: Notodden
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 01:54

Oferta sezonowej pracy w Norwegii na wakacje dla studentów, par, grup bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie z Notodden przy zbiorach czereśni. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Norwegia, Notodden
Wynagrodzenie: na akord
Start: od zaraz (lipiec)
Liczba stanowisk: 15

Zadania:
Praca polega na ręcznym zbiorze czereśni z drzew, również z tych wysokich szczytów. Zadania wykonywane są bez względu na pogodę.

Wymagania:
– sprawność fizyczna
– dobre zdrowie
– zaplanowanie sobie wyjazdu na lipiec
– pozostanie w Norwegii na 6 tygodni
– doświadczenie przy zbiorach czereśni będzie atutem
– dla osób bez lęku wysokości
– angielski będzie mile widziany
– przyjazd samochodem ułatwi pracownikowi dojazd do miejsca pracy

Oferujemy:
– pracę wakacyjną
– zatrudnienie bez pośredników
– miejsce do zamieszkania w domkach pracowniczych w cenie około 120 NOK za dzień (potrącane zostaje z wynagrodzenia)
– wynagrodzenie zależne od indywidualnego zbioru około 35 NOK/kg
– zatrudniamy również pary, studentów, grupy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na adres: seasonal-worker@post.com z tematem: zbiory czereśni Notodden.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-czeresni-oferty-pracy-w-norwegii-na-wakacje-dla-par-grup-od-lipca-2015/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 735557e0cbd72ee7

13 komentarzy na “Sezonowa praca Norwegia dla studentów bez języka przy zbiorach czereśni Notodden”

  1. Dzień dobry czy oferta jest jeszcze aktualna ?

    POZDRAWIAM

  2. Zbiór czareśni Notodden na 15 czerwca 2015 @ 17:55

    Witam serdecznie
    Studenci: Stanisław Straburzyński oraz Jan Woleński-aplikujemy o prace “zbiory czereśni”. Jesteśmy silni, zdeterminowanii, uczciwi, podejmiemy się każdej pracy. Wielokrotnie pracowalismy podczas wakacji przy zbiorach w Polsce. Znamy język angielski na poziomie C1. Jesteśmy juz w Norwegii od 6 dni, w każdej chwili możemy przyjechać do Notodden. Naprawde bardzo zależy nam na tej pracy. Oferujemy pierwszy dzień darmowej pracy, jeżeli uznają pańswto, że jesteśmy dobrymi pracownikami, zostaniemy na dłużej. Z góry dziękuję i proszę o szybką odpowiedź.

  3. Chciałbym pracować u państwa przy zbiorach czereśni . Jestem studentem i mam 21 lat , mam doświadczenie w zbiorach owoców i pracowałem kilka lat przy skupie i zbiorze owoców więc nie jest mi to obce .Znam język angielski. Jestem silną i dobrze zbudowaną osobą a zarazem bardzo sprytna i wytrwałą co pozwala mi pracować w każdych warunkach . Jestem w stanie przyjechać z początkiem lipca . Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania . Dziękuję . Numer kontaktowy : 797237497

  4. Miłosz i Michał na 16 czerwca 2015 @ 16:06

    Witam jesteśmy zainteresowani pana ofertą. Mamy po 20 lat i doświadczenie w różnych pracach sezonowych/dorywczych (malowanie, pomoc na budowie, zbieranie: truskawek, chmielu itp) znajomość języka jeden z nas biegle a drugi komunikatywnie.
    prosimy o kontakt 00 48 505 142 112
    Dysponujemy samochodem, wytrwałością, i niezbędnym czasem do podjęcia wszelkich prac nie wymagających doświadczenia.

  5. Tomek i Marcin na 19 czerwca 2015 @ 13:45

    Wraz z kolega jestesmy zainteresowanie panstwa oferta. jestesmy uczniami mamy 19 lat w poprzednie wakacje pracowalismy przy zbiorach owoców tj. czeresnie, wisnie , sliwki. Jestesmy silnymi energicznymi ludzmi. prosze o kontakt 537448818

  6. Dzień dobry.
    Jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem o pracę..Jestesmy bardzo chętnymi do przystąpienia takiego rodzaju pracy. Posiadamy również prawo jazdy kat b. Możemy pracować po 12 godzin dziennie. Mamy zdolności do pracy w grupie, jestemy kulturalnymi, punktualnym i zorganizowanymi. Prosze dzwonić 787180222 Jest nas 3 osoby
    Dziękujemy!

  7. Zbiory czereśni Notodden na 23 czerwca 2015 @ 08:16

    Jestem zainteresowany ta pracą…Mam doświadczenie z Dani przy zbiorach…Mogę przyjechać w każdej chwil z kolega własnym transportem…Proszę o kontakt.Mariusz.570353793

  8. Witam
    Grupa 5-6 osobowa studentów podejmie prace. tel. 663868803 ,email: tornado94@o2.pl

  9. Łukasz 1990 na 23 czerwca 2015 @ 13:42

    Witam zgłaszam chęć pracy u państwa .Jestem absolwentem studiów technicznych .Jestem osobą wysportowaną i energiczną i konsekwentnie realizując powierzone zadania.Znam język angielski biegle i komunikatywny norweski. Jestem dyspozycyjny w okresie Lipca Sierpnia i Wrzesnia. Proszę o kontakt 508 -591-424

  10. Lukasz K na 7 lipca 2015 @ 13:30

    Witam

    Jesteśmy czteroosobowa grupą zainteresowaną Państwa ofertą, nasz wiek to 20 i 19 lat. Jesteśmy zmobilizowani do pracy fizycznej i gotowi od zaraz rozpocząć pracę. Gdyby chcieli Państwo zapoznać się z naszymi CV, prosimy o kontakt mailowy luki0601@gmail.com. Chcielibyśmy również dowiedzieć się, czy jest możliwość skontaktowania się z Państwem telefonicznie w celu pozyskania większej ilości informacji.

  11. witam jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz mam również drugą osobe chetna podjecia sie pracy przy zbiorach
    oboje pracowalismy przy zbiorach wiśni rok temu
    prosze o kontakt
    782835075
    Tarek.ballour@onet.pl

  12. LUDZE NIE PRACUJCIE ZA TE GROSZE! TO WYZYSK! PRZYJEDZCE DO NORWEGII IDZCIE DO AGENCJI PRACY I DOSTANECIE LEPSZA I LEPIEJ PLATNA! A NE CZERESNIE! PRZY TYM NAWET LITWINI NIE CHCA PRACOWAC! POLICZCIE ILE MUSICIE NAZBIERAC ZEBY OPLACC NOCLEG,WYZYWC SIE I JESZCZE ODLOZYC! LUDZIE ZACZNIJCIE MYSLC GLOWA! JESTEM W NORWEGII 15 LAT! WIEM JAKIE SA STAWKI.

    • Ciekawski na 4 czerwca 2017 @ 13:41

      Stawki godzinowe te minimalne wynoszą około 150-160 NOK, a tutaj 30-35 NOK za kg, więc jakim cudem twierdzisz że to grosze, skoro przez dzień 10 skrzynek zerwać( skrzynka 15kg) to nie jakieś cuda, co daje nam 15kg x 10 skrzynek x 30nok = 4500nok, podaj mi proszę jakiś aktualny namiar na uczciwą i dobrze płatną pracę w Norwegii, chętnie się odezwę, skoro twierdzisz że to takie grosze.