do ustalenia

Praca Norwegia kierowca kat.B przy rozwożeniu paczek od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 04:33

Firma z Oslo aktualnie szuka kurierów do rozwożenia paczek. Praca w Norwegii dla kierowcy kat.B od zaraz bez doświadczenia na danym stanowisku, wymagane prawo jazdy oraz wysoka motywacja.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– rozwożenie paczek pod wskazany adres o ustalonych dniach
– przyjmowanie pokwitowania od klientów
– odbieranie paczek z punktów wcześniej uzgodnionych
– prowadzenie samochodu

Wymagania:
– osoba kulturalna, dobrze wychowana
– miła aparycja
– czynne prawo jazdy kat.B
– umiejętność bardzo dobrego prowadzenia samochodu
– doświadczenie na danym stanowisku
– wyjazd do Norwegii od zaraz
– możliwość podjęcia pracy stałej
– dobre zarządzanie czasem
– osoba poukładana, zorganizowana

Oferujemy:
– stabilność zatrudnienia
– samochód służbowy
– konkurencyjne stawki godzinowe
– podniesienie swoich kwalifikacji
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: driver@idt24.no z treścią w tytule: KURIER OSLO.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-kurier-norwegia-praca-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-w-oslo/

ID ogłoszenia: 58254e79d1538a7f

12 komentarzy na “Praca Norwegia kierowca kat.B przy rozwożeniu paczek od zaraz Oslo”

  1. driver22221 na 27 marca 2015 @ 12:30

    Witam,
    Jestem zainteresowany oferta pracy i wyjazdem w trybie natychmiastowym do Norwegii pracowałem od kilku lat jako kierowca do 7,5 tony .znam Dobrze Angielski od 7 lat mam prawojazdy katB,lat 33 ,bardzo dobry stan zdrowia ,bez zadnych nałogów.
    prosze o kontakt +48 739 641 493

    • kurier oslo kat B na 9 kwietnia 2015 @ 13:25

      spelniam wymagania prace moge podjac od zaraz mieszkam w Drammen. MAREK.

  2. Witam,
    Posiadam prawojazdy kategori B i D, zaświadczenie o niekaralnosci z policji. Mieszkam w Oslo (Jar). Pracuje obecnie jako kierowca w przewozie osób w Oslo. Chce zmienic prace.Porozumiewam się płynie w j.ang. Jestem osoba bez nałogów z bardzo dobrym stanem zdrowia. Proszę o kontakt 004748650179

  3. jestem zainteresowany.pracuje w zawodzie i mam 23 lata.sprawny i stan zdrowia bdb.bez nałogów.Moge wyjechać już dziś 😉

  4. Witam. Jestem zainteresowany praca na stanowisku kurier. Mam doswiadczenie checi do pracy i mobilizacje. Cechuje mnie kultura osobista, punktualnosc i sumiennosc. Jesli chodzi o jezyk angielski to nie stanowi to dla mnie problemu. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury i kontakt meilowy.

  5. no a jo moga powiedziec po robocie

  6. Robert12 na 16 maja 2015 @ 17:12

    Witam, 3 osoby w wieku 19-21 lat z doswiadczeniem w pracy za granica, jezyk angielski komunikatywny(dogadamy sie na kazdy temat) jesteśmy silni fizycznie, zdeterminowani oraz pracowici, żadna praca nam nie straszna.

    tel- 730 522 738

    mail: tonik888@o2.pl

  7. Witam.Posiadam wymagane kwalifikacje. 20 lat jazdy kat B. Język angielski.Chętnie wyjadę na stałe lub czasowo.Tel. 606 161 293

  8. Witam jestem zainteresowany pracą jako kurier posiadam również doświadczenie w tej branzy

  9. witam posiadam prawojazdy kat ce prowadzlem po calej norwegi pojazdy ciagniki siodlowe jak i mniejsze typu bus np ford transit znam dos dobrze topografie oslo i okolice przebywalem w oslo oraz w svelvik

  10. Witam ,
    Jestem zainteresowany pracą.
    Posiadam doświadczenie , prawojazdy kat b oraz własny samochód

  11. MandrinWawa na 25 marca 2019 @ 23:26

    Jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Jestem aktualnie w Polsce ale za tydzień lecę do Norwegii. W Polsce pracowałem ostatnio jako handlowiec. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. J. angielski znam biegle (hiszpański komunikatywnie, niemiecki podstawy), jestem osobą komunikatywną i o wysokiej kulturze osobistej. Obecnie, przed wyjazdem uczę się j. norweskiego w internecie na miejscu chciał bym się nauczyć języka w stopniu komunikatywnym. Myślę że był bym dobrym reprezentantem firmy.

    Bardzo proszę o kontakt Robert +48 733 555 093