od 200 NOK na godz.

Praca Norwegia na budowie dla glazurników-kafelkarzy od zaraz Kristiansand

  • Miasto lub region: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lutego 2019 01:48

Zatrudnienie możliwe od zaraz do pracy w Norwegii na budowie dla glazurników-kafelkarzy przy remontach i wykończeniach. Pracodawca z Kristiansand oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz długoterminowe kontrakty.

Stanowisko: glazurnik – kafelkarz.

Lokalizacja: Kristiansand.

Wynagrodzenie: od 200 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie kładzenie płytek, terakoty oraz glazury.

Wymagania:

  • minimum trzy lata doświadczenia w montażu płytek/glazury/terakoty;
  • samodzielność;
  • znajomość standardów norweskich;
  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego albo norweskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dodatkowym atutem będzie własny samochód;
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w krajach skandynawskich.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na norweskich warunkach na pełen etat;
  • długoterminowe kontrakty;
  • pełen socjalne;
  • pracę w norweskiej firmie o ugruntowanej pozycji.

Aplikacja:

CV w języku angielskim oraz referencje pisemne lub telefoniczne należy przesłać na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: Glazurnik.

W dokumentach należy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-dla-glazurnikow-kafelkarzy-kristiansand/

ID ogłoszenia: 5955c5dba64966a4

2 komentarze na “Praca Norwegia na budowie dla glazurników-kafelkarzy od zaraz Kristiansand”

  1. mam 15 lat doswiadczenia wykonczeniuwek

  2. Jestem zainteresowany mieszkam w Knapstad .proszę o odpowiedz