173 NOK/h

Praca Norwegia na budowie przy rozbiórkach-wyburzeniach od zaraz Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2014 03:53

Polska firma budowlana z Moss poszukuje od zaraz Polaków do pracy w Norwegii w budownictwie przy rozbiórkach i wyburzeniach hal magazynowych. Oferta sezonowa na 3-4 miesiące.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Moss
Liczba miejsc: 5
Zarobki: 173 NOK brutto za godzinę

Zadania:
– praca przy wyburzeniach hal magazynowych
– rozbiórka wnętrz biurowych, zrywanie tapety, skuwanie kafelków
– noszenie/wywożenie drobnego gruzu do kontenerów
– inne prace fizyczne

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna, kondycja, doskonały stan zdrowia
– język angielski komunikatywnie
– doświadczenie mile widziane ale nie jest niezbędne
– gotowość do pracy w okresie październik – grudzień 2014

Oferujemy:
– legalną umowę na norweskich warunkach (3 miesiące lub dłużej)
– płatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (koszt ok 2500 NOK miesięcznie)
– możliwość brania nadgodzin dodatkowo płatnych

Czekamy na zgłoszenia drogą mailową pod adresem:

[ogłoszenie @ wygasło]

ID ogłoszenia: 43254222252e04fb

4 komentarze na “Praca Norwegia na budowie przy rozbiórkach-wyburzeniach od zaraz Moss”

  1. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.Pracowałem przy rozbórkach,,posiadam prawo jazdy katc,język angielski w stopniu komunikatynym,dobry stan zdrowia.kntakt telefoniczny 669393142

  2. Adrian i Radek na 17 października 2014 @ 20:07

    Jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz angielski w stopniu komunikatywnym tel 609679575

  3. Witam, jestem zainteresowany państwa oferta w pracach remontiwo-wykonczeniowych pracowałem kilka lat chciał bym wyjechać z kolega do pracy dłużej znajomość języka angielskiego komunikatywnej tel.+48605956224. Pozdrawiam

  4. Krzysztof na 8 lutego 2015 @ 22:57

    Witam świetnie się nadaję.Mam 32 lata i całe życie pracóję ciężko fizycznie(budowy,kostka brókowa,wykopy ręczne pod energetykę i wiele innych.)Kondycję fizyczną mam jak to mówią nie do zajechania.Jestem pracowity,żetelny i uczciwy.I lubię dobrze pracować jak mi dobrze płacą.Mam rodzinę na utrzymaniu i strasznie mi zależy na pracy.Jedyny feler to nie znam języka,ale szybko się uczę i myślę że moja pracowitość by to usprawiedliwiła.Serdecznie się polecam i proszę o kontakt w razie pytań.Pozdrawiam Krzysztof