164 NOK/h brutto

Praca Norwegia na magazynie odzieżowym bez języka Stavanger od zaraz

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2015 17:11

Od zaraz poszukujemy magazyniera do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu. Ogłoszenie ze Stavanger bez znajomości języka norweskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: 164 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– należy zbierać zamówione produkty i przygotowywać je do wysyłki
– przyjmowanie dostaw i ich rozładunek oraz układanie na półkach
– porządkowanie magazynu
– pakowanie produktów
– praca na magazynie z akcesoriami, odzieżą i obuwiem

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź norweskiego
– doświadczenie magazynowe minimum rok czasu
– należy ukazać dokument potwierdzający niekaralność
– posiadanie kwalifikacji do obsługiwania wózków widłowych będzie atutem
– zdolność podjęcia pracy zmianowej
– wyjazd od zaraz

Oferujemy:
– legalną pracę na norweskich warunkach
– start już od zaraz
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wyrobienie nadgodzin
– dodatki pracownicze (za tak zwane nocki)
– 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia umowy
– wspieramy podczas szukania miejsca do zamieszkania
– możliwa jest długotrwała współpraca (kandydat musi cechować się zaangażowaniem)

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV napisanego po angielsku na maila: norjobber-as@outlook.com z tematem: hurtowania odzieży stavanger 09/15.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-odziezowym-stavanger-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 695602a8b2a365a

2 komentarze na “Praca Norwegia na magazynie odzieżowym bez języka Stavanger od zaraz”

  1. Witam srdecznie .Jestem zainteresowana wasza oferta pracy od zaraz .Pozdrawiam

  2. Sylwester S na 17 grudnia 2015 @ 15:13

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą 535042167