do ustalenia

Praca Norwegia na produkcji lodów bez znajomości języka fabryka Gjelleråsen

  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2015 00:25

Posiadamy 2 wolne stanowiska do tymczasowej pracy w Norwegii. Oferta z Gjelleråsen od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego na produkcji lodów i deserów lodowych. Zatrudnienie na okres 2 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Gjelleråsen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (połowa lipca)
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– wpieranie procesu produkcyjnego
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– mieszanie składników do lodów
– kontrolowanie jakości końcowego wyrobu
– zajmowanie się pakowaniem lodów
– inne prace magazynowe zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– chęć i możliwość podjęcia pracy od zaraz
– zdolność do pracy w grupie osób
– chętnie przyjmujemy kandydatów otwartych, kontaktowych
– angielski na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– punktualne stawianie się w pracy
– zmotywowanie, zdyscyplinowanie, pracowitość

Oferujemy:
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia na okres 2 miesięcy
– miejsce do zamieszkania w cenie około 4500 NOK/mc (w hotelu robotniczym)
– wspieramy podczas wypełniania dokumentów umożliwiających rozpoczęcie pracy
-na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– zapewniamy darmowe ubezpieczenie NNW
– oferujemy szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy
– przeszkolenie z BHP
– strój roboczy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: http://bit.do/rekrutacja-norwegia-2015 z zaznaczeniem: produkcja lodów 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-na-wakacje-przy-produkcji-lodow-bez-jezyka-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 663559c21330e9a3

3 komentarze na “Praca Norwegia na produkcji lodów bez znajomości języka fabryka Gjelleråsen”

  1. praca dla dwóch osób na 9 lipca 2015 @ 16:53

    dwóch młodych chłopaków przyjmię każdą prace, jesteśmy w Oslo,Prosimy o kontakt 661-122-647

  2. Witam !
    Szukamy z chłopakiem pracy od zaraz.
    Jesteśmy pracowici otwarci punktualni będą państwo z Nas zadowoleni.
    Proszę o kontakt 697-895-475.

  3. Praca za granicą na 28 lipca 2015 @ 15:44

    Dzień dobry podejmę pracę od zaraz,angielski dobry komunikacyjny,mój numer telefonu to 506423345 prosił bym o kontakt dziękuję za góry Pozdrawiam.