do ustalenia

Od zaraz praca Norwegia na produkcji pakowanie spoż. Drammen bez języka

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 02:23

Od zaraz zatrudnimy 4 osoby bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Drammen na linii produkcyjnej przy pakowaniu artykułów spożywczych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba stanowisk: 4
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na wspieraniu procesów produkcyjnych. Zadania jakie pracownik będzie wykonywać to pakowanie, kontrolowanie jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych itp.

Wymagania:
– od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
– zależy nam na osobach rzetelnie wykonujących swoje zadania
– punktualne stawianie się w pracy
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie atutem
– pożądane osoby pozytywnie nastawione do życia, pełne energii, zapału
– szybkość uczenia się nowych rzeczy
– elastyczność godzinowa

Oferujemy:
– bardzo dobre warunki zatrudnienia
– podpisanie umowy na norweskich zasadach
– wprowadzenie w system działania firmy
– zapoznanie z ekipą pracującą
– w pierwszych dniach szybkie przeszkolenie
– kwota wynagrodzenie zależna jest od posiadanego doświadczenia
– zapewniamy pracę od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV napisane w języku angielskim na adres: post@rekrutteringshusetmork.no z tematem: Produksjonsmedaarbeider.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-produkcji-spoz-bez-jezyka-drammen-na-wakacje-2015/

ID ogłoszenia: 60055a57d5a71454

3 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia na produkcji pakowanie spoż. Drammen bez języka”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy i proszę o kontakt.

    Pozdrawiam.

  2. Kinga 20 lat na 8 sierpnia 2015 @ 21:00

    Witam,razem z moim chłopakiem bylibyśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Aktualnie przebywamy w Norwegii. J.angielski na poziomie dobrym . Jeżeli byłaby możliwość zatrudnienia proszę o kontakt na numer 96883471
    Pozdrawiam

  3. Piotr Tomczyk na 18 sierpnia 2015 @ 18:31

    Witamy,Ja i koleżanka jesteśmy zainteresowani pracą na produkcji nawet od zaraz .Jeśli są jeszcze miejsca to prosimy o kontakt pod nr.tel.796604159. Dziękujemy.