185,50 NOK/h brutto

Praca Norwegia od zaraz bez znajomości języka na budowie przy regipsach Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 00:25

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia na budowie z Oslo przy regipsach. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla budowlańców bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 185,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie przy regipsach
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie montaż ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia zawodowego
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • praktyka przy montażu regipsów
  • doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • prawo do płatnego urlopu
  • wsparcie konsultantów
  • opłacanie składek i podatków przez pracodawcę
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania wiadomości aplikacyjnych z CV w języku angielskim na adres:

krakow@silverhand.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-przy-regipsach-oslo-z-jezykiem-angielskim-2018/

ID ogłoszenia: 3435a5faff5d17e6

4 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz bez znajomości języka na budowie przy regipsach Oslo”

  1. Zygmunt Dziedzic na 15 lutego 2018 @ 16:18

    witam jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt +48 531 580 438

  2. jestem zainteresowany ofertom prosze o kontakt 46371598 PAWEL

  3. Witam mam 48 lat w ostatnim czasie przebywałem w Hiszpani okres 10 lat pracowałem na remontach mieszkań oraz firmie zajmującą się montażem rygipsów sufity ścianki działowe .malowanie i szpachlowanie .Jestem zainteresowany państwa ofertom Tel 726289799 mejl krystobal41@interia.pl

  4. Karol. A. K na 5 marca 2019 @ 18:11

    Witam serdecznie,
    Mam 24 lata, ostatnie 2 lata pracowałem przy wykończeniach, jestem zainteresowany ofertą pracy, prosił bym o kontakt. Tel. 575423682
    adamkokosza33@gmail.com
    Posiadam prawo jazdy kat. B