162,40 NOK brutto/h

Praca Norwegia od zaraz jako pomoc kuchenna bez języka Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 18:31

Poszukiwane osoby do pracy w Norwegii jako pomoc kuchenna bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w restauracji z Lillehammer. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac w kuchni oraz wspieranie kucharzy i kelnerów;
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem składników, prostych dań, sosów oraz sałatek;
  • praca na zmywaku;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • obsługa urządzeń kuchennych.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sumienność;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na kuchni.

Oferujemy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • norweską umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie;
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • darmowe zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym;
  • wyżywienie w cenie 100 NOK na dzień.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pk/012/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-lillehammer/

ID ogłoszenia: 64861dc848dd7540