190 NOK za godzinę brutto

Malarz praca Norwegia od zaraz na budowie bez języka remonty i wykończenia

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 00:19

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach wnętrz. Od zaraz ogłoszenie zatrudnienia dla budowlańców bez języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Lokalizacja: Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 190 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie na malowaniu wnętrz budynków za pomocą urządzeń natryskowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się łączeniem płyt karton gips przy użyciu Bazooki

Wymagania:

  • certyfikat uprawniający do posługiwania się Bazooką
  • doświadczenie, najlepiej potwierdzone dokumentami
  • posiadanie norweskiego numeru personalnego
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie własne auto
  • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • pracę na dłuższy okres
  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • zamieszkanie w cenie 5000 NOK za miesiąc

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

biuro@jobzone.pl

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: 609 461 000

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/malarz-oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-od-zaraz-2018/

ID ogłoszenia: 4025ac8f514d707d

1 odpowiedź na “Malarz praca Norwegia od zaraz na budowie bez języka remonty i wykończenia”

  1. Dawid Cze na 5 czerwca 2018 @ 19:00

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą (dwie osoby)
    Jesteśmy słowni i pracowici.

    Proszę o kontakt mailowy:

    dawid.cze@o2.pl