13000-16000 PLN/m-c brutto

Praca Norwegia od zaraz na budowie jako malarz bez znajomości języka Arendal

  • Miasto lub region: Arendal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2017 02:05

Zatrudnimy od zaraz na stanowisku malarza budowlanego w Arendal. Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie dla kandydatów bez znajomości języka przy malowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Arendal, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 13000 do 16000 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań budowlanych przy wykończeniach i remontach domów oraz mieszkań klientów
  • zadaniem pracownika będzie wyrównywanie, szpachlowanie, malowanie i tapetowanie ścian

Wymagania:

  • preferowane osoby w wieku do 40 lat
  • brak nałogów
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • zaangażowanie i pracowitość
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • służbowy samochód do dyspozycji
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii na dłuższy okres
  • ubrania robocze
  • narzędzia oraz materiały do pracy
  • zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania CV na adres:

japsz@online.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-budowie-malarz-tapeciarz-od-zaraz-arendal/

ID ogłoszenia: 62559dd171b57464

2 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz na budowie jako malarz bez znajomości języka Arendal”

  1. Adam kula painter na 14 października 2017 @ 06:30

    Witam wlasnie wrócilem z pracy w islandii. Prscowalem tsm jsko malarz szpachlarz w islandzkiej firmie w reykjaviku. Mowie po angielsku prosze dac znac jesli oferta jrst dslej aktualna pozdrswism

  2. Jestem zainteresowany pracą. Czy możliwa jest praca od połowy grudnia? Proszę o kontakt: filmos1@wp.pl