185-197 NOK/h brutto

Praca Norwegia od zaraz na budowie jako malarz bez znajomości języka Grimstad

  • Miasto lub region: Grimstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2018 00:42

Oferujemy pracę w Norwegii dla budowlańców bez znajomości języka na stanowisku malarza. Możliwość zatrudnienia od zaraz na budowie z Grimstad w oparciu o legalną umowę.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Miejsce pracy: Grimstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka: od 185 do 197 NOK za godzinę pracy brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie polegająca na malowaniu, tynkowaniu oraz tapetowaniu ścian
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie powierzchni do dalszych prac

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie norweskiego numeru ID
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • ważne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę na podstawie norweskiej umowy
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość brania nadgodzin
  • płatny urlop
  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zapewnione na miejscu lokum
  • składki i podatki płacone przez pracodawcą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi na adres:

krakow@silverhand.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-w-budownictwie-dla-malarza-grimstad/

ID ogłoszenia: 4335a759101ba345

3 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz na budowie jako malarz bez znajomości języka Grimstad”

  1. Marcin Woliński na 7 lutego 2018 @ 09:27

    witam podsyłam moje cv. jedyny warunek ktorego nie spełniam to prawo jazdy niestety. zachęcam do zapoznania sie z moim cv. pozdrawiam Marcin Woliński

  2. Witam. Jestem zainteresowany waszą ofertą, spełniam wyznaczone warunki. Jestem osobą pracowita i odpowiedzialną, mogę wyjechać od zaraz. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

    rpiestrzeniewicz1@wp.pl
    734463177

  3. Zygmunt Dziedzic na 15 lutego 2018 @ 16:15

    witam jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem jestem malarzem z 10-siecioletnim stazem prosze o kontakt +48 531 580 438 pozdrawiam