205 - 230 NOK na godz.

Praca Norwegia od zaraz na budowie jako płytkarz-murarz Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 18:32

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie w Trondheim dla dyspozycyjnych płytkarzy-murarzy z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: płytkarz/malarz na budowie.

Lokalizacja: Trondheim, Tromsø, Molde, Bodø.

Wynagrodzenie: 205 – 230 NOK na godz. w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało układanie różnego rodzaju płytek w prywatnych budynkach, a także w obiektach użyteczności publicznej;
  • montowanie klinkieru na fasadach;
  • wykonywanie drobnych prac murarskich.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy układaniu płytek (izolacja, membrana) oraz klinkieru – minimum 3 lata doświadczenia w pracach płytkarskich/murarskich;
  • zaletą będzie wykształcenie zawodowe – szkoła zawodowa;
  • znajomość j. angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na budowie w krajach skandynawskich;
  • pozytywne referencje od poprzednich pracodawców;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę z norweską agencją zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności dotyczących uzyskania pozwolenia na pracę;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość pobierania wynagrodzenie dwa razy w tygodniu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zapewnione ubrania oraz narzędzia do pracy.

Aplikacja:

Aplikować należy poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/plytkarz-murarz-trondheim-tromso-molde-bodo,oferta,7212755

ID ogłoszenia: 3835ddd28a3c968d

2 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz na budowie jako płytkarz-murarz Trondheim”

  1. Zainteresowany

    • Murarz plytkarz na 10 grudnia 2019 @ 14:24

      Witam jestem z zawodu murarz tynkarz plytkarz także remonty mam 41 lat nie pijacy Alkohol dobra znajomość niemieckiego języka jestem zainteresowany Pana ogłoszeniem na pracę pozdrawiam