210 NOK brutto/h

Praca Norwegia od zaraz na budowie przy remontach-wykończeniach bez języka Asker 2020

  • Miasto lub region: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lutego 2020 15:21

Propozycja rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Asker 2020 przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Asker.

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy kompleksowym wykańczaniu mieszkań pod tzw. klucz, a w tym robienie regipsów, malowanie, tynkowanie, układanie kafelków, kładzenie podłóg, drobne poprawki po developerach oraz wylewki itp.

Wymagania:

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia przy remontach i wykończeniach mieszkań;
  • posiadanie tzw. fachu w ręku;
  • brak problemów z alkoholem;
  • uczciwość;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego;
  • mile widziane osoby przebywające obecnie w Norwegii.

Oferujemy:

  • norweską umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie w dużym mieszkaniu dla całej ekipy;
  • wsparcie na miejscu przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem: „Wykończenia Asker styczeń/luty 2020”

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-przy-wykonczeniach-remontach-asker/

ID ogłoszenia: 2705e42a60394769

1 odpowiedź na “Praca Norwegia od zaraz na budowie przy remontach-wykończeniach bez języka Asker 2020”

  1. Bartlomiej na 10 marca 2020 @ 04:52

    Witam jak pojawi się jakaś oferta pracy przy wykonczeniach ,z miłą chęcią podejmę współpracę mam 11 lat pracy na budowie ,czeladnika i myślę że ogarniemy każdy temat ,pozdrawiam