do uzgodnienia

Praca Norwegia od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2016 19:55

Hurtownia AGD z Fredrikstad poszukuje pracowników bez znajomości języka na magazyn przy zbieraniu zamówień oraz załadunku i rozładunku towarów. Praca w Norwegii dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Start: praca do podjęcia od II połowy czerwca 2016

Zakres obowiązków:

  • rozładunek dostaw i przeliczanie towaru
  • rozparcelowanie towaru w odpowiednie miejsca na magazynie
  • kontrolowanie towarów
  • aktualizowanie systemu komputerowego
  • zbieranie zamówień
  • pakowanie
  • przygotowanie do wysłania – zabezpieczenie, zaadresowanie, itp

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność wykonywania zadań szybko i sprawnie
  • doświadczenie
  • dobre zorganizowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość zatrudnienia w podanym powyżej terminie
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • atrakcyjne warunki pracy oraz wysokie zarobki
  • odpłatną pomoc przy tłumaczeniu oraz przygotowywaniu odpowiednich dokumentów w cenie 300 NOK, pieniądze te będą odciągnięte z pierwszego wynagrodzenia
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 5000 NOK lub możliwość zorganizowania kwaterunku na własną rękę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 16/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-agd-bez-jezyka-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 141574331e3d361f