155/h NOK

Praca Norwegia od zaraz na magazynie hurtowni zabawek bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 grudnia 2018 20:00

Propozycja pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie w Stavanger bez znajomości języka przy pakowaniu i kompletowaniu zamówień dla klientów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Stawka godzinowa: 155 NOK/h.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek i załadunek towarów;
  • zbieranie zamówień dla klientów;
  • pakowanie zabawek;
  • wysyłka towarów;
  • aktualizacja systemu;
  • inwentaryzacja;
  • dbałość o porządek na magazynie.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • preferujemy osoby bez uzależnień;
  • kondycja na dobrym poziomie;
  • samodzielność w działaniu;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • zaletą będzie doświadczenie przy podobnej pracy.

Oferujemy:

  • wprowadzenie w obowiązki;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • powroty do domu na święta i nowy rok;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • zawsze terminowe wypłaty;
  • zakwaterowanie płatne 4000 NOK miesięcznie;
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

soknadansatte2019@fastem.com

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-zabawek-stavanger/

ID ogłoszenia: 145c189f2755ab4

4 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz na magazynie hurtowni zabawek bez języka Stavanger”

  1. pawelstiller1994 na 12 stycznia 2019 @ 23:16

    witam 2 studentów zainteresowanych praca , widze nawet nie ta oferta , obojetnie jaka , z kumunikatywnym angielskim , prosze o odp ( widze ze macie duzo ofert )

  2. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy
    Proszę o kontakt telefoniczny
    781059007
    Pozdrawiam

  3. Rafał Zglenicki na 6 lutego 2019 @ 17:28

    DZIEN DOBRY JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTA..PROSZE O KONTAKT 693172281

  4. Witam, byłabym zainteresowana Państwa ogłoszeniem odnośnie pracy w Stavanger na magazynie zabawek możemy się umówić na rozmowę wstępną Pozdrawiam Danuta Haś