175 NOK brutto/h

Praca Norwegia od zaraz na magazynie z napojami bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 października 2019 19:34

Pracodawca z Oslo szuka chętnych do pracy w Norwegii na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie od zaraz dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik zostanie najpierw odpowiednio przeszkolony, a zadaniem będzie zbieranie zamówień – przeważnie hurtowych na palety;
  • praca z wykorzystaniem wózka paletowego, skanera oraz komputera;
  • wykonywanie innych zadań na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • nie jest potrzebny j. norweski, ale wymagany jest j. angielski w stopniu komunikatywnym;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • możliwość przenoszenia skrzynek o wadze do 20 kg;
  • elastyczność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • pełny wymiar godzin;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • pracę na 3 mc z opcją podjęcia stałej pracy;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • opłacanie podatków;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem opcji: „Magazynier / Komisjoner Oslo”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 7135d9de2fd61c64

2 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz na magazynie z napojami bez znajomości języka Oslo”

  1. Dzień dobry Państwu. Szukam(my) pracy od zaraz na umowę. Potrzebuję Pan dwóch tygodni to my jesteśmy chętni. Wszystko zależy od Pana.
    Numer kontaktowy
    +48693465311
    JESTEM JUŻ NA MIEJSCU W OSLO OD 2 MIESIĘCY.
    PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY POD PODANYM NUMEREM.

  2. Magazynier na 17 grudnia 2019 @ 23:53

    Praca magazyniera.
    Marcin Bizoń