168,40 NOK/h brutto

Praca Norwegia od zaraz na produkcji, pakowaniu bez języka dla par Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2014 02:59

Dam pracę w Norwegii dla 4 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego na linii produkcyjnej kosmetyków. Oferta z Oslo od zaraz dla par przy produkcji i pakowaniu wyrobów. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Zatrudnienie do stycznia 2015 roku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny do pakowania
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 168,40 NOK/h brutto
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/04

Zadania:
Do zadań pracownika należy stanie przy linii produkcyjnej i rozpakowywanie produktów kosmetycznych następnie ponowne ich zapakowanie w ozdobne-świąteczne opakowania.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz aż do stycznia 2015 roku (bez możliwości powrotu do domu na święta)
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (gównie w mowie)
– posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
– dokładne wykonywanie zadań
– prawne dłonie, dobry wzrok
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– możliwość zatrudnienia również dla par
– pracownikom zapewniamy miejsce zamieszkania w cenie 1800-2000 NOK od osoby za miesiąc
– podpisanie legalnej umowy tymczasowej
– zatrudnienie na 3 miesiące od października do grudnia
– odpłatnie zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów (400 NOK potrącone z pierwszego wynagrodzenia)
– za proces rekrutacyjny nie pobieramy żadnych opłat
– możliwość telefonicznego kontakty z polskim opiekunem
– rozpoczęcie pracy już od 6 października

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim bądź norweskim na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-produkcja-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 3855429d1f775e77

3 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz na produkcji, pakowaniu bez języka dla par Oslo”

  1. Adrian i Radek na 17 października 2014 @ 19:43

    Witam Ja z kolegą jestem zdecydowany na tą prace jesteśmy młodzi silni przyzwyczajeni do długiej a także cieżkiej pracy fizycznej podejmniemy się jej od zaraz ! tel :609679575

    • Dzien dobry wraz z mezem jestesmy gotowi podjac prace od zaraz. Mowimy w jezyku angielskim, posiadamy prawo jazdy, mamy po 40 lat. Prosze o kontakt pozdrawiamy

  2. Witam może poszukują państwo jeszcze dwóch osób od stycznia do pracy? Dziewczyny w wieku 26 lat poszukują pracy w Oslo i okolicach od stycznia. Posiadamy własny d-number . proszę o e-mail. Pozdrawiamy