175 NOK brutto/h

Praca Norwegia od zaraz operator wózka widłowego bez języka na magazynie Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2020 20:29

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie w Stavanger bez języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: operator wózka widłowego.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie firmy logistycznej jako operator wózka widłowego;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień oraz transportowanie towarów w obrębie magazynu, rozładowywanie i załadowywanie dostaw, a także dbanie o porządek na magazynie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • norweską umowę o pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Stavanger. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-operator-wozka-widlowego-z-j-angielskim-na-magazynie-stavanger/

ID ogłoszenia: 8835df10aad1764e