167/h NOK

Praca Norwegia od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 grudnia 2018 20:14

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Fredrikstad dla Polaków – nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Zachęcamy do aplikowania.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 167/h brutto.

Stanowisko: pakowacz.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej;
  • pakowanie ciastek po 8-12 sztuk i wkładanie do maszyny pakującej;
  • utrzymanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • energiczność w działaniu;
  • mile widziane doświadczenie;
  • kultura osobista;
  • książeczka sanepidu;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • samodzielność w działaniu;
  • przyjazne podejście.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Aplikacje:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w temacie maila: “pr1/012/2018”.

Osoby, które zakwalifikują się do pracy, będą musiały zgłosić się do biura agencji w Gdańsku, aby podpisać umowę.

ID ogłoszenia: 1575c18dac98d762

9 komentarzy na “Praca Norwegia od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Fredrikstad”

  1. Witam 3 osoby zainteresowane pracą własne auto pozdrawiam Darek

  2. 3 osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt pozdrawiam 507357889 Darek

  3. Przemysław Kościelny na 2 stycznia 2019 @ 00:13

    Witam
    Czy znajomość jezyka angielskiego jest wymagana ?

  4. Jesteśmy jesteśmy małżeństwem z długoletnim stażem. Małgorzata 64 lata, Marek 65 lata. Prosimy o kontakt w sprawie pracy i warunków zakwaterowania.

  5. Witam jestem zainteresowany czy oferta aktualna? Proszę o kontakt

  6. Witam , 2 osoby zainteresowane podjęciem pracy. Proszę o kontakt.

  7. Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt

  8. Witam jestem zainteresowany podjecie pracy i wyjazdem dobrze mowie po angielsku prosze o kontakt

  9. Witam. Ja z Ukrainy. Mam polska wize na rok. Jestem zainteresowana. Znam polski .