161 NOK brutto/h

Praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu warzyw bez języka Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 maja 2016 02:36

Oferta pracy w Norwegii przy myciu, sortowaniu i pakowaniu warzyw na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Moss od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Miejsce zatrudnienia: Moss, Norwegia

Wynagrodzenie: 161 NOK brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik wykonuje zadania polegające na myciu oraz sortowaniu i pakowaniu warzyw w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od 21 maja 2016
  • umiejętność pracy w grupie
  • otwartość, samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy produkcyjnej
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim, norweski będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • umowa o pracę podpisana za pośrednictwem agencji pracy
  • przez pierwszą umowę agencja zapewnia zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • po przepracowaniu pierwszego tygodnia możliwość pobrania zaliczki
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • dla najlepszych pracowników możliwość przejścia na stałą umowę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszeń z zaznaczeniem: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”, poprzez poniższy formularz:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-pakowanie-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-moss/

ID ogłoszenia: 665572e3d20d5b4b

2 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu warzyw bez języka Moss”

  1. Sortowacz-pakowacz Moss na 9 maja 2016 @ 13:45

    Witam, jestem zainteresowany pracą, jednak nie mogę wejść w podany link by wypełnić potrzebny formularz rekrutacyjny. Proszę o kontakt.
    Z wyrazami szacunku,
    Dariusz Czarnecki