175 NOK/h brutto

Praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu domów bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Polska
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 01:07

Aktualnie poszukujemy kandydatów do zatrudnienia w Bergen przy sprzątaniu mieszkań i domów. Atrakcyjna praca w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym i profesjonalnym sprzątaniu obiektów na zlecenie klienta – mieszkań i domów prywatnych, biur lub szkół
  • zadaniem pracownika będzie zadbanie o czystość pomieszczeń oraz satysfakcję klientów – np. sprzątanie za pomocą odpowiedniego sprzętu lub detergentów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • staranność i dokładność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobra organizacja
  • języka angielski na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania
  • zatrudnienie na okres próbny
  • szansę na stałą pracę w Norwegii na atrakcyjnych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

martajastrzebska@opoczta.pl

W wiadomości należy podać informacje o doświadczeniu oraz poziomie znajomości języka.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bergen-bez-jezyka-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 540588d1889c56d0

7 komentarzy na “Praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu domów bez znajomości języka Bergen”

  1. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt. Mam 22 lat i chciałbym podjąć się tej pracy nawet od zaraz. Mój numer tel to 601-154-325.

  2. Witam,mogę podjąć pracę od zaraz.Mam doswiadczenie-pracowałam za granicą również jako sprzątaczka. Język angielski komunikatywny.

  3. Witam serdecznie, jestem zainteresowana podjęciem pracy w Bergen. Proszę o kontakt. Mój numer tel. 46357327. Pozdrawiam Emilia R

  4. Teresa Cierlik na 12 lutego 2017 @ 18:43

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy. Mieszkam w Bergen i uczę się języka norweskiego. Proszę o pozytywną odpowiedź

  5. Elżbieta Nagnajewicz na 14 lutego 2017 @ 11:55

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz. Mam zakwaterowanie oraz własny samochód,doświadczenie w pracy, jestem osobą doskonale zorganizowana i pracowitą, gotowa jestem na wszelkie wyzwania.Angielki w stopniu komunikatywnym
    Dziękuje i proszę o pozytywną odpowiedź.

    tel. 47 46395711

  6. Witam prosze mi napisac czy dostala Pani ta prace jako sprzataczka ,jestem takze zainteresowana ja mieszkam w Lindas moze moglybysmy razem sprzatac. Moja poczta to :cyprys@g.pl Pozdrawiam Karina

  7. Katarzyna Rełowicz na 5 kwietnia 2017 @ 10:25

    Witam serdecznie, jestem zainteresowana pracą od zaraz mam doświadczenie pracowałam jako sprzątaczka w Voss , język w stopniu komunikatywnym.