164 NOK/h brutto

Praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu hotelu bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 maja 2018 04:05

Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia w hotelu z Fredrikstadu jako pokojówka. Aktualna praca w Norwegii przy sprzątaniu pokoi dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pokojówka

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 164 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w hotelu będzie polegała na sprzątaniu pokojów i apartamentów dla gości
  • zadaniem pracownika będzie wymiana ręczników, pościeli, ścielenie łóżek, odkurzanie oraz uzupełnianie środków higienicznych

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz
  • świetna organizacja czasu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dotrzymywanie terminów

Oferujemy:

  • pracę na podstawie norweskiej umowy
  • bezpłatny dostęp do internetu
  • darmowe zamieszkanie w samodzielnym pokoju z lodówką, kuchenką oraz łazienką
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • dopłaty do wyżywienia w hotelowej restauracji

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie za pomocą formularza na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaPracaNorwegia2018

Należy wybrać opcję “Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-sprzatanie-hotelu-pokojowka-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 4865ae7418b10db1

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu hotelu bez znajomości języka Fredrikstad”

  1. Kontaktowy język angielski pracowitość sumienność uczciwość zaangażowanie wysoka sprawność fizyczną odpowiedzialność sprzątaczka – pokojówka Fredikstand

  2. Dzieńdobry, jest możliwość podjęcia tej pracy dla pary na okres 2 miesięcy?

  3. witam,jestem zainteresowany oraz spakowany 🙂

  4. Dzień dobry jestem zainteresowana pracą posiadam duże doswiadczenie ww stanowisku.Prosze o kontat dziekuje.