do ustalenia

Praca Norwegia od zaraz w budownictwie przy wykończeniach bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2014 03:48

Od zaraz szukamy pracowników fizycznych do pracy w Norwegii na budowie. Oferta z Oslo przy remontach i wykończeniach bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga od kandydata doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na budowę
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna, w której pracownik będzie zajmować się remontami i wykończeniami. Do takich zadań budowlanych zalicza się:
– malowanie ścian
– układanie płytek
– naklejanie tapet
– szpachlowanie, tynkowanie
– itp.

Wymagania:
– doświadczenie jest tutaj niezbędne
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie fachu w ręku
– kandydaci powinni być zorganizowani
– umiejętność porozumiewania się z większą liczbą osób
– złota rączka
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danej pracy
– sprawne dłonie
– dbałość o szczegóły

Oferujemy:
– możliwość podniesienia kwalifikacji
– stałe zlecenia
– dobre wynagrodzenie
– pracę w międzynarodowym zespole
– wszystkie niezbędne narzędzia i produkty

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą maila: egon.eiendomsdriff@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-przy-wykonczeniach-remontach-od-zaraz-oslo-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 82954385bd3ea957

2 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz w budownictwie przy wykończeniach bez języka Oslo”

  1. witam jestem bardzo zainteresowany ofertom na dluzszy czas prosze o kontakt 507 744 537

  2. Witam
    jestem zainteresowny oferta pracz ,obecnie przebzwam w Asker
    48 696 030 881