160 NOK za godz.

Praca Norwegia od zaraz z językiem angielskim sprzątanie biur i apartamentów Finnmark

  • Miasto lub region: Finnmark
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2019 18:06

W rejonie Finnmark możliwa od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu biur i apartamentów. Oferta dla sprzątaczek z językiem angielskim. Do tego zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Finnmark.

Wynagrodzenie: 160 NOK za godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na sprzątaniu biur oraz apartamentów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu;
  • sumienne wypełnianie swoich obowiązków;
  • profesjonalizm;
  • szybkie wykonywanie swoich zadań, ale też dokładne;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • norweską umowę;
  • pełne świadczenia socjalne;
  • 160 NOK za godzinę, czyli ok. 60 PLN na godz.

Aplikacja:

CV w języku angielskim należy wysłać na adres: office@eastgaterecruitment.com, a w temacie wiadomości trzeba wpisać: Sprzątanie Norwegia.

W CV koniecznie musi znaleźć się klauzula: “Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/finnmark-norwegia-praca-przy-sprzataniu-biur-apartamentow-od-zaraz-z-j-angielskim/

ID ogłoszenia: 3105c67e9fda0ed0

1 odpowiedź na “Praca Norwegia od zaraz z językiem angielskim sprzątanie biur i apartamentów Finnmark”

  1. Sprzatacz na 20 marca 2019 @ 06:40

    Witam mam doświadczenie w sprzątaniu pracowałem w dani Holandia I Niemczech proszę o kontakt698240047