156 NOK/h brutto

Praca Norwegia produkcja elektronik dla par bez znajomości języka w Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2014 20:03

Dam pracę w Norwegii dla par bez znajomości języka norweskiego. Oferta z Moss od zaraz na linii produkcyjnej przy montowaniu części elektronicznych. Zatrudnienie dla 6 osób od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Moss
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/15

Zadania:
Pracownik jest przydzielony na konkretne stanowisko, w którym będzie montować odpowiednią cześć elektroniczną. Zatrudniony będzie również sprawdzać jakość wyrobów oraz pakować sprzęt i przygotowywać do dalszej wysyłki.

Wymagania:
– sprawne dłonie i dobry wzrok
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– wyjazd od zaraz
– możliwość pozostania w Norwegii na 3 miesiące
– osoba energiczna z pozytywną energią
– pożądane osoby zamieszkałe w Norwegii
– doświadczenie produkcyjne mile widziane

Oferujemy:
– podpisanie legalnej umowy za pośrednictwem agencji
– zatrudnienie od zaraz na 3 miesiące
– oferujemy miejsce zamieszkania
– pomagamy wypełniać wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do rozpoczęcia pracy
– możliwość telefonicznego kontaktu z koordynatorami
– wdrożenie w system firmy
– szkolenia pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 8345476483e1d1fc

4 komentarze na “Praca Norwegia produkcja elektronik dla par bez znajomości języka w Moss”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowana oferta. Jestem odpowiedzialna, uczciwa i punktualna osoba. Mam doswiadczenie na produkcji jako monter elementow medycznych. Znam jezyk angielski. Podjelam nauke jezyka norweskigo. Posiadam prawo jazdy kategorii B i dostep do swojego samochodu. W razie jakichkolwiek pytan prosze o kontakt telefoniczny +47 925 39 193.
    Serdecznie pozdrwiam.

  2. Witam, para z Polski szuka pracy, obydwoje znamy angielski w stopniu komunikatywnym. Posiadamy własny samochód, jesteśmy gotowi do wyjazdu w każdej chwili

  3. Aleksandra na 8 grudnia 2014 @ 11:43

    Dzień dobry , jestem zainteresowaną tą ofertą pracy , nie posiadam nałogów . Pozdrawiam .

  4. witam,
    mieszkam w norwegii od trzech tygodni. Moj maz jest tu juz 3y miesiace,konczy mu sie kontrakt,wiec szukamy czegos innego. Poniewaz tutaj trudno o prace dla Pani tylko z jezykiem angielskim,oferta dla par w naszym wypadku jest idealna.