167 NOK/h brutto

Praca Norwegia przy pakowaniu jaj bez znajomości języka Trondheim od zaraz

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 20:36

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii (Trondheim) na produkcji przy pakowaniu jajek. Oferta aktualna na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Trondheim
Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto
Liczba pracowników: 2
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/16

Zadania:
– należy dokładnie sortować produkty pod względem wielkości czy jakości
– pakowanie jajek
– paletowanie produktów
– magazynowe paczek

Wymagania:
– dobra ogólna sprawność fizyczna
– sprawne dłonie
– punktualne stawianie się w pracy
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– zdolność podjęcia pracy na minimum 3 miesiące
– możliwość pozostania w Norwegii na okres świąteczny i noworoczny
– angielski na poziomie komunikatywnym
– mile widziani będą kandydaci z doświadczeniem

Oferujemy:
– legalną pracę na 3 miesiące
– podpisanie umowy z norweską agencją zatrudnienia
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjne
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy w cenie 3000-5000 NOK za każdy miesiąc

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-przy-pakowaniu-sortowaniu-jaj-bez-znajomosci-jezyka-trondheim/

ID ogłoszenia: 445564e149104559

10 komentarzy na “Praca Norwegia przy pakowaniu jaj bez znajomości języka Trondheim od zaraz”

  1. jestem zainteresowana ofertą pracy jestem zdrowa fizycznie ,mam doświadczenie na lini produkcyjnej 6 miesięcy w dani prdukcja czekolady .bardzo prosze o kontakt tel.+48606672381 pozdrawiam Maria Skibak

  2. czy oferta do pakowania jaj jest aktualna? Jestem zainteresowana waszą ofertą mój nr.570647814

  3. Witam ! Czy oferta jest aktualna ? Jeżeli tak to jestem chętny z kolega do podjęcia pracy od zaraz . proszę o kontakt telefoniczny mój numer 508 170 537 pozdrawiam

  4. witam jestem zainteresowany , odpowiedzialny bez nałogów tel. 48 570674323 Jacek

  5. Witam jestem w Bergen wyrolowany przez polaka i chetny od zaraz do pracy. nr telef.512846448

  6. Bardzo proszę o kontakt tel.+48606672381 mamy doświadczenie przy pakowaniu czekolady dania.pakowanie mięsa Holandia.pakowanie sadzonek pomidorów Niemcy.proszę o pracę pozdrawiam

  7. Witam,mam38l,jestem zainteresowany pracą.

  8. Witam mam 21 lat jestem zainteresowany tą pracą .Proszę o kontakt mailowy Tomek725031457@wp.pl

  9. Storonianska Bogdana na 16 maja 2016 @ 21:31

    Dzien dobry w zwjązku z cieżką sytuacja na Ukrainie szukamy pracy w waszym kraju z dala od domu zeby uniknąć Wojny. Potrzebujemy stabilizacii dla siebie i swoich dzieci. I bardzo prosimy o mozliwość zatrudnienia nas tzn. 2 osób w Waszej Firmie. Bardzo prosimy o odpowiedż, chętnie telefoniczną 727-826-368 t 888-797-440

  10. Witam poszukuje pracy .jestem zainteresowana. Mieszkam w trondheim legalnie w Norwegi z mężem i córka. Umiem angielski, zapisałam się też na kurs norweskiego. Dostępna jestem od zaraz .mój numer kontaktowy 99860318.