168,40 NOK/h brutto

Od zaraz praca Norwegia przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 22:30

Zatrudnimy od zaraz pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Praca w Norwegii na terenie Oslo przy pakowaniu kosmetyków na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 168,40 NOK/h brutto
Start: od zaraz (25.01.2016)
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
– należy przepakować świąteczne zestawy w inne opakowania
– oznaczanie kosmetyków (zabezpieczanie ich oraz kodowanie)
– ponowne pakowanie
– wkładanie pojedynczych sztuk do kartonów
– drobne prace magazynowe

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie fizyczne
– chęć podjęcia danej pracy
– możliwość szybkiego wyjazdu do Oslo
– chętnie zatrudniamy doświadczonych kandydatów
– należy znać język angielski na poziomie komunikatywnym
– zdolność do pracy w grupie
– zaradność, szybkość, energiczność
– osoba komunikatywna, otwarta
– możliwość pozostania na miejscu przez minimum 2 miesiące
– oferta kierowana jest do osób niekaranych
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– pracę na norweskich warunkach
– podpisanie umowy na minimum dwa miesiące
– dobre warunki finansowe
– start już od zaraz
– na miejscu zapewniamy wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
– zatrudnienie tymczasowe
– oferujemy płatne zakwaterowanie
– wspieramy podczas wypełniania formalności
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– tłumaczenie dokumentów w cenie około 300 NOK pobierane z pierwszego wynagrodzenia

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 09/2016

Źródło:

ID ogłoszenia: 60156a3e1f877585

10 komentarzy na “Od zaraz praca Norwegia przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam. Jestem obecnie w Oslo..gotowy do pracy..mam 24 lata..dogaduje się po angielsku ..proszę o kontakt 730795953

  2. Radziu2580 na 24 stycznia 2016 @ 10:30

    Witam chetnie podejme sie tej pracy.Angielski mam komunikatywny pracuje w fabrykach 7
    lat od pakowacza do produkcji i magazyniera,mam uprawnienia na wozki widlowe.
    505939400

  3. Witam mam 38l.jestem zainteresowany pracą.

  4. Jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt na email. Dziękuję

  5. Przemysław na 28 stycznia 2016 @ 19:31

    Dzień Dobry! Jestem zainteresowany, obecnie mieszkam w Oslo, znam świetnie język angielski, orientuję się w pracach zespołowych, umiem wywiązać się z powierzonych mi obowiązków. Mam 21 lat, fizycznie zdrowy i sprawny. Kontakt przez email lub 966 822 45

  6. Witam bardzo jestesmy zainteresowane 2osoby chetnie podejmiemy prace mlode energiczne kobiety proszę o kontakt na email.POZDRAWIAM

  7. Witam . Wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani Państwa oferta . Prosze o kontakt

  8. Witam,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą, mieszkam niedaleko Oslo, ok 15km. Proszę o kontakt

  9. Witam,
    Jestem zainteresowany prac, mieszkam w oslo od 4 lat, aktualnie jestem zarejestrowany w NAV. tel 46385053

  10. AleksandraPyra95 na 1 lipca 2016 @ 23:24

    Witam jestem zainteresowana wraz z kuzynka praca od zaraz. Proszę o kontakt drogą mailową alexandra_pyra18@wp.pl lub telefonicznie 691234460.