175 NOK/h brutto

Praca Norwegia przy sprzątaniu domów Bergen z językiem angielskim od zaraz

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2016 00:16

Od zaraz zatrudnimy sprzątaczki ze znajomością języka angielskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Bergen przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od pracowników nie będzie wymagana znajomość języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 175 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zatrudniony na danym stanowisku będzie musiał sprzątać powierzchnie domów prywatnych oraz mieszkań.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– zaradność, uczciwość, dokładność, punktualność, samodzielność
– chętnie zatrudniamy kobiety posiadające doświadczenie przy sprzątaniu
– dokument potwierdzający niekaralność
– radzenie sobie ze stresem
– godne reprezentowanie firmy

Oferujemy:
– wspieramy podczas szukania miejsca do zamieszkania
– pomagamy przy prawidłowym wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– podpisanie umowy na okres próbny
– możliwość przejścia na stałe zatrudnienie

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV na maila: martajastrzebska@opoczta.pl W zgłoszeniu należy podać posiadane doświadczenie oraz poziom znajomości języka angielskiego.

Źródło:

ID ogłoszenia: 616569120da72194

2 komentarze na “Praca Norwegia przy sprzątaniu domów Bergen z językiem angielskim od zaraz”

  1. chciałbym pracować w norwegi znam podstawowy angielski przez wiele lat pracowałem jako pracownik obsługi produkcji

  2. chciałbym pracować w norwegi jestem zdecydowany podjąć tą prace