do ustalenia

Praca Norwegia przy zbieraniu zamówień na magazynie Hagan od zaraz

  • Miasto lub region: Hagan
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2015 03:18

Kierownik magazynu z miasta Hagan szuka od zaraz 5 magazynierów do pracy w Norwegii. Ogłoszenie dla Polaków przy zbieraniu zamówień za pomocą systemu słuchawkowego – pick by voice.

Stanowisko: pracownik magazynu
Lokalizacja: Norwegia, Hagan
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 5

Zadania:
– kompletowanie zamówień
– zbieranie zamówień w systemie głosowym (w języku norweskim)
– wprowadzanie zmian do systemu
– obsługiwanie wózka paletowego ręcznego
– paletowanie
– przygotowywanie towaru do wysyłki (kodowanie, zabezpieczanie)

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka norweskiego (w mowie i piśmie)
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– wcześniejsza praca z systemem słuchawkowym
– możliwość podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym
– osoba otwarta, kontaktowa
– umiejętność pracowania w grupie
– pozytywne nastawienie do życia i ludzi
– wszystkie dodatkowe umiejętności przydatne na tym stanowisku będą dodatkowym atutem podczas rekrutacji

Oferujemy:
– wyjazd za pracą od zaraz
– ciągłość rozwoju, nauki nowych rzeczy
– norweska umowa
– możliwość odprowadzania składek
– dobre warunki zatrudnienia
– im większe kwalifikacje pracownika tym większe zarobki

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez formularz znajdujący się na stronie: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=56617878

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-zbieranie-zamowien-spoz-hagan/

ID ogłoszenia: 772550612f17a4c7