do ustalenia

Praca Norwegia w Bergen na budowie dla malarza przy wykończeniach, remontach

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2015 02:41

Firma budowlana z Bergen szuka malarzy do pracy w Norwegii przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie dla pracowników budowlanych bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga posiadania wieloletniego doświadczenia.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się na budowie i polega na malowaniu ścian oraz wykonywaniu innych zadań wykończeniowych realizowanych na obszarze zamkniętym.

Wymagania:
– zatrudnienie jedynie dla osób doświadczonych minimum 8 lat
– posiadanie dokumentów potwierdzających kwalifikacje
– bez problemów ze zdrowiem
– posiadanie dużej ilości energii
– precyzyjne wykonywanie zadań
– dokładność, zaangażowanie
– dla osób ciągle doszkalających swój fach
– komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– pomagamy prawidłowo wypełnić niezbędne dokumenty
– dajemy namiary na kwaterunki (sami nie oferujemy miejsc zamieszkania)
– możliwość odprowadzania składek
– zapewniamy ubezpieczenie
– dla chętnych możliwość stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Aplikacja poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/malarz-bergen,oferta,3903244

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-budownictwie-przy-remontach-dla-polakow-jako-malarz-tapeciarz-bergen/

ID ogłoszenia: 3355567adcbd25e0

2 komentarze na “Praca Norwegia w Bergen na budowie dla malarza przy wykończeniach, remontach”

  1. Witam,jestem zainteresowany ofertą pracy w Norwegi w w/w zawodzie.Moje doswiadczenie,dwa lata w USA,cztery lata Londyn dziesięć tat Polska.Proszę o odpowiedż na mojego e-meila.

  2. Grzegorz na 22 lipca 2015 @ 13:38

    Witam jestem zainteresowany państwa oferta jako pracownik budowlany w norwegii. Staz pracy na budowie to 13lat takze rzadne prace budowlane nie sa mi obce. Posiadam tez prawo jazdy i wlasny samochod dostawczy. Bardzo potrzebuje tej pracy wiec prosze o pozytywny wglad na moja osobe