do ustalenia

Praca Norwegia w Bergen na magazynie z oświetleniem od zaraz bez języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 października 2015 02:05

Dam od zaraz pracę w Norwegii bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Ogłoszenie z Bergen na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu oświetlenia (lampy, żyrandole, plafony, klosze, żarówki etc.).

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: mg/011/15

Zadania:
– zbieranie zamówień ich pakowanie oraz przygotowywanie do wysyłki
– zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem
– praca na magazynie z oświetleniem

Wymagania:
– doświadczenie magazynowe będzie mile widziane
– łatwość w obsługiwaniu komputera i Internetu
– dobre zdrowie
– zaradność, samodzielność, zaangażowanie
– radzenie sobie w sytuacjach stresujących
– szybkie liczenie w pamięci
– wyjazd do Bergen od zaraz
– należy podjąć pracę na 3 miesiące

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę na 3 miesiące
– najlepszym kandydatom zapewnimy przedłużenie umowy
– wprowadzenie w pierwszych dniach oraz szkolenia
– miejsce do spania w cenie około 3500 NOK
– przyjazną atmosferę
– możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: norwayworker@europe.com z tematem: mg/011/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-w-hurtowni-oswietlenia-na-magazynie-od-zaraz-bergen-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 81956300ee8c6886

2 komentarze na “Praca Norwegia w Bergen na magazynie z oświetleniem od zaraz bez języka”

  1. Dzień dobry
    Jestem zainteresowana i zdecydowana na wyjazd do Norwegii ,podejmę każdą pracę.
    Posiadam wyższe wykształcenie medyczne,zadowolę się pracą w magazynie.
    Pozdrawiam
    tel.535 100705

  2. Witam, jestem zainteresowany wyjazdem do Norwegii. Przed złożeniem aplikacji chciałbym jednak wiedzieć kilka rzeczy: czy pomagają państwo w przelocie/przejezdzie z Polski do miejsca pracy oraz powrotem, czy jest szansa dowiedziec się czegoś wiecej na temat zakwaterowania, w jakim systemie jest wypłacane wynagrodzenie(tygodniowo/miesiecznie), jak wygląda kwestia ubezpieczenia.
    Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedz, Jakub 🙂