165 NOK/h brutto

Praca Norwegia w Bergen na produkcji dań mrożonych dla par bez języka 2016

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 21:49

Chętnie zatrudnimy pary bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii na rok 2016. Oferta z Bergen na produkcji dań mrożonych. Zatrudnienie dla 4 osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto
Start: styczeń 2016

Zadania:
– należy kontrolować jakość wyrobów
– pakowanie produktów przy taśmie produkcyjnej
– dbanie o zapewnienie ciągłości w procesie produkcyjnym
– drobne prace wykonywane na magazynie
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali

Wymagania:
– należy znać język angielski na poziomie komunikatywnym
– możliwość szybkiego wyjazdu do Norwegii
– osoby z doświadczeniem produkcyjnym są mile widziane
– zatrudnienie dla kandydatów niekaranych
– bez nałogów
– zdolność do pracy zespołowej
– należy być osobą otwartą , kontaktową
– dobre zdrowie
– należy osobiście podpisać umowę w Gdańsku

Oferujemy:
– pracę zmianową (również nocki)
– w trakcie trwania umowy zapewniamy pracownikom darmowe zakwaterowanie
– brak opłat rekrutacyjnych
– pomoc polskiego koordynatora zmiany
– szkolenia wprowadzające
– strój do pracy

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://bit.do/rekrutacja-2016 należy zaznaczyć: Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-produkcji-dan-gotowych-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-bergen-2016/

ID ogłoszenia: 1475671c2724c570

11 komentarzy na “Praca Norwegia w Bergen na produkcji dań mrożonych dla par bez języka 2016”

  1. Jestem zainteresowany pracą w Norwegi na produkcjii
    Gotowość do wyjazdu od zaraz.
    Damian

  2. Praca dla par na produkcji dan mrozonych. na 25 grudnia 2015 @ 13:28

    Jestesmy zainteresowani Panstwa oferta.
    Posiadamy doswiadczenie w branzy produkcyjnej. Znamy jezyki angielski,dunski i niemiecki.
    Chcemy pracowac,jestesmy sumienni i ambitni.

  3. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy jesteśmy zdrowi i pracowici proszę o kontakt+48606672381

  4. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy jesteśmy zdrowi i pracowici proszę o kontakt +48606672381

  5. Witam.
    Mam na imie Olha, mam 43 lata, mieszkam w Poznaniu.
    Jestem zainteresowana tom pracom
    dagda7@wp.pl ,t;602719032

  6. Piotr-Sandra na 15 stycznia 2016 @ 13:26

    jestemy zainteresowani panstwa oferta pracy,obuje posiadamy doswiadczenie pracy na produkci w niskich tęperataurach prosimy o kontakt+48729534966

  7. Witam,mam 38l.,jestem zainteresowany tą pracą.

  8. Adam i Martyna na 2 lutego 2016 @ 10:05

    Witamy, jesteśmy gotowi podjąć tą pracę, jesteśmy młodzi, pracowici, gotowi na wyzwania, otwarci i zdeterminowani… kontakt- 510906412

  9. posiadam 10lat praktyki na stanowisku produkcyjnym zywnosci ,jezyk komunikatywny

    • mam zakwaterowanie w Bergen moj mąz pracuje w tym miescie,bede w Bergen 12lutego
      doswiadczenie posiadam w powyzej wymienionej pracy 10lat

  10. prosze o kontakt, mieszkam w bergen, mowie plynnie po norwesku i angielsku, mam doswiadczenie w pracy w Norwegii