169 NOK/h brutto

Praca Norwegia w Bergen na produkcji rybnej bez znajomości języka od zaraz

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2015 02:45

Od zaraz szukamy 10 osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Bergen na linii produkcyjnej przy filetowaniu łososia wędzonego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 169 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 10

Zadania:
– pracownik zajmuje się filetowaniem łososia i krojeniem go na kawałki
– pakowanie filetów, które umieszczane są na tacki
– kontrolowanie produktów pod względem jakości

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku
– należy znać język angielski w stopniu komunikatywnym (przynajmniej jedna osoba na grupę)
– posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– należy znać podstawy zasad BHP stosowanych w produkcji z żywnością
– wyjazd już w październiku
– rzetelne wykonywanie zadań
– dokładność, punktualność, niezawodność

Oferujemy:
– umowę norweską podpisaną za pośrednictwem agencji
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– pomoc w pierwszych dniach
– zakwaterowanie (koszty zostaną odliczone z wynagrodzenia)
– 3 miesięczny okres zatrudnienia
– chętnym oferujemy możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV + zdjęcie na maila: biuro@workingservice.pl z tematem: pakowanie łososia Norwegia 2015.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-rybnej-bergen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 190560a965e4e8a2

2 komentarze na “Praca Norwegia w Bergen na produkcji rybnej bez znajomości języka od zaraz”

  1. Witam,
    jestem zainteresowany oferta pracy.
    Jestem gotowy podjąć prace prawie natychmiast.
    Dodam, ze pracowałem jako kucharz(fakt, ze jakis czas temu),
    ale moze miec to znaczenie.
    Tel. 797348532

    Pozdrawiam

  2. witam posiadam staz w zakładach mięsnych 8 lat jako operator maszyn multivac oraz znajomosc ustawiania maszyn metkujących bizerba,jestem gotów na wyjazd od zaraz.minusem jest brak znajomosci jezyka