167 NOK/h brutto

Praca Norwegia w Bergen przy pakowaniu kosmetyków bez języka od zaraz

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2015 15:05

Dam od zaraz pracę w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w Bergen dla 4 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Oferta na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4
Numer referencyjny: nw/043/15

Zadania:
– przyjmowanie dostaw i ich rozpakowywanie
– pakowanie kosmetyków w zestawy świąteczne
– naklejanie kodów
– zajmowanie się foliowaniem produktów

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na wrzesień
– pozostanie w Norwegii na okres 3 miesięcy
– bez problemów zdrowotnych
– angielski na poziomie komunikatywnym bądź język norweski na tym samym poziomie
– kandydaci z doświadczeniem są mile widziani
– zatrudniamy jedynie osoby niekarane (zaświadczenie do wglądu)
– należy umieć współpracować w grupie
– szybkość, energiczność, punktualność

Oferujemy:
– pracę od zaraz na 3 miesiące
– miejsce do zamieszkania – czynsz odliczany jest z wynagrodzenia
– każdemu pracownikowi oferujemy ubezpieczenie
– legalną pracę na norweskich warunkach
– pomagamy przy formalnościach
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: norwayworker@europe.com z podaniem w temacie numeru referencyjnego znajdującego się w ogłoszeniu.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-par-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-bergen-wrzesien-2015/

ID ogłoszenia: 23455e0d35219cae

2 komentarze na “Praca Norwegia w Bergen przy pakowaniu kosmetyków bez języka od zaraz”

  1. praca w norwegi na 12 września 2015 @ 13:17

    witam poszukuje prace.mam doswiadczenie w pracy w norwegi.mam podstawy norweskiego i angielskiego.podejme prace od zaraz.pozdrawiam WIKTOR LESICZKA

  2. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Jestem ciekaw czy da się przez te wasze oferty najpierw popracować a dopiero zarobić. Pozdrawiam